صفحه اصلی > معرفی همایش
.: معرفی همایش

بسمه تعالی

پيام دبیر كنگره

همكاران گرامي،

با استعانت و لطف پروردگار بزرگ، امیدواریم شاهد برگزاري دومین همایش و کارگاه های همراه تحت عنوان

EASD Postgraduate Course on Clinical Diabetes and its Complications "

توسط دانشگاه علوم پزشكي شيراز، انجمن دیابت اروپا، انجمن متخصصین غدد و متابولیسم و انجمن دیابت ‌باشيم.

هدف از برگزاري اين كنگره آشنايي با تازه هاي دیابت بوده و همزمان كارگاههاي تخصصي در  این رابطه برقرار می باشد. بدون شك اين كنگره فرصت مغتنمي است تا اساتيد، متخصصان و همکاران گرامي ضمن بررسی اطلاعات بروز در زمینه دیابت محورهاي مهم را به بحث و تبادل نظر گذاشته و از تجربيات يكديگر بهره مند گردند.

در كشور اسلامي ما نيز به يمن تلاشها و زحمات متخصصين و اساتيد ارجمند در سالهاي اخير پيشرفت هاي قابل تقديري در زمینه بیماری دیابت بدست آمده و روز به روز شاهد شكوفايي بيشتر در زمینه نحوه برخورد مناسب در سطوح آموزشی و درمانی بیماران مبتلا به دیابت  می باشيم که نوید بخش حرکتی جهت دار در این حیطه می باشد.

فرصت را مغتنم شمرده و از همكاران گرامی كه زمينه ی بیماری دیابت فعالیت می نمایند دعوت بعمل مي آورد تا با حضور، مشاركت علمي در اين كنگره و کارگاه های مرتبط، بر غناي علمي آن بيفزايند.

مشاركت و حضور فعال علمي همه همکاران در اين همايش راه گشاي تلاشهاي هماهنگ و هم سو براي ارتقاء علمي كشور و ارتقاء سلامت در جامعه اسلامي ايران خواهد بود.

اميد است با حضور شما همکاران گرامی  برگزاري كنگره حاضر پربار و مورد پذيرش واقع گردد.  

در پايان ضمن تشكر از دست اندرکاران همايش يكبار ديگر مقدم اساتيد ارجمند و مهمانان معظم را گرامي مي‌داريم. از ايزد منان سلامتي و توفيق همگان را مسئلت داريم.

دكتر محمد حسین دباغ منش

دبیر اجرایی كنگره